خدمات دوربین مداربسته

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. خدمات دوربین مداربسته

 

در دنیای امروز دوربین مداربسته قسمت جداناشدنی هر کسب و کاری محسوب میشود ابزاری که در مقابل خطر احتمالی سرقت برای ما امنیت را به ارمغان می آورد و از دیگر سو احتمال نظارت دقیق تر را برای صاحبان کار افزایش میدهد، دقیقا همین اهمیت دوربین مدار بسته در کنار تخصصی بودن این ایزار دست به دست هم میدهند که خدمات نصب و سرویس و تعمیر آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شود.

به طور کلی دوربین مدار بسته یک ابزار حرفه ای و تخصصی است که استفاده ی درست و بهینه از آن جز به مدد متخصصین این زمینه ممکن نخواهد بود.

خدمات دوربین مداربسته خود به چند دسته تقسیم میشود که در این بخش به اختصار به توضیح آن ها میپردازیم.

نصب دوربین مدار بسته

درست است که عنوان این بخش نصب دوربین مدار بسته است اما حقیقت آن است که این مرحله از انتخاب دوربین آغاز میشود گستردگی انواع دوربین ها و کارایی متفاوت آن ها باعث میشود که ما نیاز داشته باشیم برای انتخاب بهترین دوربین مناسب مکان خود به متخصص مراجعه نماییم ،مرحله ی بعد برای عملیات نصب انتخاب مکان دوربین ها و زاویه ی نصب آن است،یک نصاب متخصص دوربین با توجه به نقاط استراتژیک مکان شما و همچنین تحت پوشش قرار دان بیشترین حد از مکان با توجه به ظرفیت و تعداد دوربین ها اقدامبه نصب دوربین ها میکند و همچنین به مواردی مثل مثل فاصله ی دوربین ها از پردازشگر و مواردی از این دست توجه ویژه خواهد داشت.

پشتیبانی

این بخش در واقع نظارت بر عملکرد درست دوربین ها و تست منظم کارایی آن ها و همچنین توضیح موارد مهم و چگونگی عملکرد و استفاده ی دوربین را شامل میشود.

عیب یابی و سرویس

باتوجه به وجه ی مکانیکی این ابزار و اهمیت آن ،در صورت بروز مشکل بایست در اولین فرصت اقدام به رفع آن نمود و از دیگر سو احتمال خرابی و استهلاک نیز در طولانی مدت میرود و بهتر است هر از چندگاهی سرویس و تست و عیب یابی و در صورت داشتن عیب احتمالی عملیات رفع عیب انجام شود.

ما مفتخریم که در زمینه ی تمامی خدمات دوربین مداربسته همگام و همراهی معتممد برای شما مشتری عزیز باشیم.

تولیدمحتوا: کانون تبلیفاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست