خدمات Voip

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. خدمات Voip

خدمات Voip که خلاصه شده ی عبارت Voice over internet protocol است می تواند یک سیستم تکامل یافته ی پیشرفته باشد. در این سیستم از سیستم های داخلی و شبکه ی اینترنت برای انتقال سیگنال های صوتی استفاده می شود و دیگر از سیستم تلفن های معمولی خبری نخواهد بود؛ به عبارت دیگر سیستم Voip می تواند داده های صوتی را به صورت دیجیتال در بیاورد و آنها را از طریق اینترنت منتقل کند.

امروزه در اغلب منازل و هتل ها از این سیستم بر روی مکالمات استفاده می شود که بسیار نیز مورد استقبال مواجه شده است. برای اینکه این سیستم را روی تلفن خود اجرا کنید باید ISP را خریداری نمایید و بقیه مراحل را انجام دهید. در ادامه از مزایای این سیستم بیشتر برای شمل خواهیم گفت.

مزایا Voip 

سیستم ویپ دارای مزایای بسیاری است که می تواند باعث کاهش بسیار زیاد هزینه ها شود. برای راه اندازی این سیستم دیگر نیازی به سیم کشی و اتصال واحدها به یکدیگر نخواهد بود و می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن واحد های مختلف را در ساختمان به همدیگر وصل کنید. یکی دیگر از مزایای سیستم ویپ که بسیار مورد استقبال شرکت های تجاری و صنعتی قرار گرفته این است که افرادی که جزو کاربران شرکت هستند می توانند حتی هنگامی که داخل شرکت نیستند نیز به صورت رایگان با شرکت تماس بگیرند و اطلاعات خود را در اختیار دیگر کاربران قرار دهند.

ویپ می تواند به راحتی در اختیار کاربران جدید نیز قرار بگیرد بدون اینکه زحمتی را برای مدیران ایجاد کند و یا مستلزم هزینه ی اضافی باشد. مجموعه ی این مزایا می تواند شما را در راه اندازی این سیستم در شبکه ی داخلی و شرکتی خود تشویق کند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم را دارید و همچنین قصد راه اندازی این سیستم را در شبکه داخلی خود دارید  به این لینک مراجعه نمایید.

 

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست