خانه انبار و سرمایه‌های خود را با دوربین مداربسته ثبت چهره بی سیم از دزدی و غارت و حریق حفظ کنید

دوربین مداربسته با نصب راحت، android/ios، بی سیم، بدون برق، ثبت چهره و پلاک، دید در شب، ۱۰۰% ضمانت

 

یک لحظه تصور کنید صاحب کارخانه عظیمی هستید که نمی‌توانید روی تمام پرسنل خود کنترل داشته باشید یا صاحب یک دفتر کار پر از وسایل ارزشمند هستید که هر لحظه استرس و نگرانی ورود و خروج اعضا داخل اتاق بهره‌وری شما را به حد صفر رسانده است یا تصور کنید مدیر یک ساختمان چند طبقه معمولی هستید که اعضای آن مدام قوانین ساختمان را زیر پا میگذارند و هیچ کس گردن نمی‌گیرد.

هیچ می‌دانستید در سال ۹۸ تنها در تهران ۱۵۳ فقره جرم در حوزه جرایم جنایی صورت گرفته که هیچ مدرکی از جرایم قتل، آدم‌ربایی، سرقت مسلحانه، تجاوز به عنف و حریق عمدی وجود نداشته است و با آنکه عمدی بودن این جرایم ثابت شده است هیچ شخصی در این پرونده‌ها متهم نشده است؟ در شهرک صنعتی شاداباد فقط به این دلیل که انبار مجاور کارخانه تولیدکننده پلاستیک فاقد دوربین مداربسته بود اتش سوزی این انبار به مدت ۸ ساعت ادامه یافت و خسارتی بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به کارخانه همسایه وارد شد.

دوربین مداربسته ثبت چهره

شاید به این نتیجه رسیده باشید که دوربین مداربسته یک نیاز اساسی برای هر سرمایه‌ای است اما گزارش های پلیس آگاهی نشان می‌دهد خیلی از دوربین های مداربسته فعلی کیفیت و عملکرد پایینی دارند یا اصلاً کار نمی‌کنند.

در گزارش پلیس از سرقت مسلحانه یک صرافی با وجود آنکه نام یکی از سارقین توسط سارق دیگر اعلام شده بود بدلیل کیفیت پایین دوربین مداربسته در ثبت چهره و نداشتن میکروفن هیچ مدرک قابل استنادی از این سرقت باقی نماند.

همچنین طبق گزارش های پلیس در آتش سوزی یک کارخانه چوب در شهرک صنعتی چهاردانگه که منجر به فوت دو تن از هموطنان عزیزمان شد بدلیل مجهز نبودن دوربین‌ مداربسته آی پی این کارخانه به سامانه قطع برق، آتش سوزی آن برای ساعت‌ها ادامه داشت و حتی دوربین‌ مداربسته کارخانه بدلیل مقاوم نبودن در برابر حرارت هیچ مدرکی از عمدی بودن این آتش سوزی وحشتناک ثبت نکرد.

آتش سوزی کارخانه فاقد دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته حرارتی و ثبت چهره ما ناجی حفاظت و امنیت سرمایه شماست

شاید قبلاً تجربه همکاری با شرکت های دوربین مداربسته را داشتید و زمانی که به  پشتیبانی فوری دوربین مداربسته و پاسخگویی فوری نیاز داشتید با مشکل مواجه شدید و فکر می‌کنید اعتماد به بسیاری از شرکت‌ها برای پشتیبانی دوربین مداربسته و نگهداری دوربین مداربسته  و خرید دوربین مداربسته بسیار سخت است. تنها شرکت‌هایی که پشتیبانی، گارانتی، قدمت و رزومه قوی دارند در این مسیر مشاور و همراه همیشگی شما خواهند بود.

شرکت ارتباط نماگستر با برند چشم سوم با ۱۵ سال تجربه درانواع دوربین های مداربسته و تجربه کار دربزرگترین پروژه‌های سازمان‌های دولتی و کارخانجات کشور مشاور شما همیشگی در خرید و نصب دوربین مداربسته حساس به صدا، حرکت و چهره می‌باشد. 

 

فروش دوربین مداربسته

مزایا کار با ما

ارتباط نماگستر  با برند چشم سوم با ۱۵ سال تجربه در شهرک صنعتی مختلف ،کارخانه ها ، شرکتها ، صرافی ها ، منازل که در رزومه چشم سوم پایتخت درج شده اقدام به فروش دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته و عیب یابی دوربین مداربسته و هوشمند سازی و دیگر اقدامات حفاظتی از جمله نصب دزدگیر اماکن و فروش مانیتور صنعتی و انتقال تصویر دوربین مداربسته و …. کرده است .

در تمامی پروژه ها و فعالیت شرکت با مشاوره رایگان اولیه دوربین مداربسته و انعقاد قرارداد نصب دوربین مداربسته در تمامی مراحل پشتیبانی ، مشاوره ، نصب ، خدمات پس از فروش و گارانتی در کنار مشتریان عزیز بوده و سعی کرده با اعزام نیروهای متخصص و با تجربه در پروژه های مختلف اعتماد تمامی مشتریان را بدست اورد.

در زیر نمونه ی از شرکتها و کارخانه ها که مشتریان ثابت ما هستند  ذکر شده است . میتوانید گواهی حسن انجام کار و قرارداد های فروش و پشتیبانی تمامی شرکت ها را از رزومه چشم سوم ملاحظه کنید .

 

نام شرکت و پروژه انجام شدهنام شرکت و پروژه انجام شده
نصب دوربین مداربسته کارخانه گندم طلایی نوتریکا(پچ پچ)

شرکت نوین نیرو نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی مامونیه ساوه

نصب دوربین مداربسته سازمان بازنشتگان ناجا نصب دوربین مداربسته پیام نور فرمانیه
کارخانه درسا دارو نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی اشتهارد نصب دوربین مداربسته داروسازی خوارزمی
کارخانه اگزوسازی فراگامان نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی مامونیه

نصب دوربین مداربسته برج کوهپایه و برج داریوش

نصب دوربین مداربسته بانک کار آفرین هنكل پاک وش (هنکل آلمان ) نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی کاوه
نصب دوربین مداربسته بیمارستان ایرانیان کیشنصب دوربین مداربسته شرکت نوسازی تهران
انجمن خيریه حمایت از بيماران کليوي   نصب دوربین مداربسته پاساژ المپیک
نصب دوربین مداربسته پاساژ وحدتنصب دوربین مداربسته موسسه فرزانگان
موسسه زلزله نگاری ژئوفیزیک دانشگاه تهران نصبب دوربین مداربسته آژانس هواپیمایی دنیای دیدنی
نصب دوربین مداربسته سازمان تامين اجتماعي  نصب دوربین مداربسته شرکت معدني آجين  
نصب دوربین مداربسته شرکت پخش سراسري کارننصب دوربین مداربسته پاساژ وحدت
نصب دوربین شعبه هاي مختلف بانک خاورميانه     شرکت مخابرات استان تهران   

                      

تصاویری از برخی از پروژه ها ارتباط نماگستر با برند چشم سوم پایتخت

 

گواهی حسن انجام کار و گواهینامه نامه ها

 

مشاوره رایگان خرید و نصب دوربین های دید در شب تنها تا ساعت ۱۵ امروز

 

 

فهرست