راهکارهای نگهداری از دوربین مداربسته

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دوربین مدار بسته
  4. chevron_right
  5. راهکارهای نگهداری از دوربین مداربسته

 

دوربین مدار بسته در دنیای امروزه،مهمترین ابزار برای مقابله با خطر سرقت است و دقیقا به همین خاطر است که نگه داری از آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای حساسیت ویژه ای است.

اما نگهداری از دوربین با انجام چند کار ساده به صورت مرتب بسیار راحت است و اصلا نیاز به نگرانی نیست، که ما در این متن به آن ها میپردازیم.

تمیز کردن بخش های مختلف تجهیزات

فراموش نکنید که مانند هر ابزار سخت افزاری و کاربردی دیگری تمیز کردن دوربین ها باعث کاهش استهلاک و کارکرد بهتر دوربین میشود.

در این مورد باید تمام بخش ها از جمله دوربین و کابل و مانیتور و سیستم پردازش مد نظر شما باشد تمام بخش های تجهیزات را با پارچه ی میکروفیبری و لنز دوربین را با هوای فشرده تمیز نمایید.

چک کردن تجهیزات

بهتر است در کوتاه مدت (ترجیحا هر یک ماه یک بار) از عملکرد درست دوربین و کابل و مانیتور و تمامی کارکردهای آن با انجام تست ،اطمینان حاصل نمایید، تا در صورت مشاهده ی ایراد یا احتمال ایراد، اقدام به رفع آن توسط متخصص نمایید.

انجام این عمل باعث میشود که متخصص احتمال بروز عیب در آینده را پیشبینی نماید و با اقدام به رفع آن شما را از دردسرها و خطرات محتمل آینده رهایی بخشد.

تست تخصصی هر یک سال

بهتر است برای انجام تست هاس پیشرفته و رفع ایرادات و نواقص احتمالی هر یک سال یک بار، تست تجهیزات را به یک متخصص بسپارید.

ما در مورد تمامی خدمات دوربین مدار بسته این افتخار داریم تا با کادری مجرب و متخصص و آگاه به محض تماس شما مشتری گرامی در اسرع وقت با خدماتی با کیفیت و رضایت بخش همراه و هم قدم شما باشیم، ایمنی محل کسب شما اعتبار کسب ماست.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست