یکی دیگر از قابلیت های مجموعه ی بزرگ چشم سوم ارائه ی راه کار های خاص مخابراتی، مجری انواع سانترال است که می تواند این پروژه ها را به نحو احسن و به بهترین حالت انجام دهد. سانترال به دستگاهی اطلاق می شود که می تواند خط های شهری را کنترل و مدیریت کند و البته آن ها را بین افراد خاصی تقسیم و توزیع کند.

از انواع کارت سانترال می توانیم به کارت های خطوط شهری که برای ارتباط گرفتن با محیط غیر از محیط های از پیش تعیین شده استفاده می شود و کارت خطوط داخلی که برای فضای داخلی و ارتباط بین افراد داخل یک محیط استفاده می شود اشاره کرد. البته سانترال های دارای انواع دیگری همچون کارت کالر آیدی، کارت سانترال DISA، کارت سانترال PRI، کارت هایبرید و … نیز هست که هرکدام مناسب فضای خاصی است. اگر قصد راه اندازی این شبکه را داخل شرکت خود دارید می توانید با مراجعه به مجموعه چشم سوم از آنها بخواهید که بهترین نوع سیستم های مخابراتی به ویژه سانترال را با توجه به موقعیت شما طراحی و اجرا کنند. در ادامه برای شما از مزیت های اجرای سیستم سانترال برای شما خواهیم گفت.

مزیت های اجرای سانترال

این دستگاه اغلب در شرکت های تجاری استفاده می شود و می تواند برای آن ها بسیار مفید جلوه کند. از مزیت های مهم این دستگاه باید به ارتباط داخلی رایگان اشاره کرد که همین مورد می تواند مدیران بسیاری را برای صرفه جویی در مصارف تشویق به نصب این سیستم کند. البته این ارتباط داخلی رایگان نه فقط برای افراد داخل شرکت بلکه می تواند سیستم را طوری طراحی کرد که شعبات مختلف یک شرکت نیز بتوانند با هم ارتباط رایگان بگیرند.

این دستگاه می تواند در راستای نظم بخشیدن به روابط و جلوگیری از هرج و مرج و شلوغی داخل شرکت بسیار مفید جلوه کند. سیستم های سانترال دارای انواع مختلف پاناسونیک، ضبط مکالمات و صندوق صوتی و سامانه گویا و … می باشد که هر کدام از آنها می تواند با توجه به نیاز مشتریان طراحی و اجرا شود. همانطور که اشاره کردیم یکی از معتبر ترین شرکت های طراحی و اجرای انواع طرح های مخابراتی همچون سانترال شرکت چشم سوم است که شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت و در کمترین زمان ممکن درخواست خود را ثبت کنید و آنها نیز بهترین نوع سیستم را برای شما توسط تکنسین های مجرب و کاردان خود طراحی و نصب خواهند کرد.

 

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست