سیستم پیجینگ

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. معنویات
  4. chevron_right
  5. سیستم پیجینگ

 

سیستم پیجینگ امروزه در مراکز صنعتی و ادارات و کارخانجات برای افزایش سطح مدیریت نصب و راه اندازی  می شود. در واقع این سیستم جهت ایجاد ارتباط بین مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد از جمله کاربرد های آن پخش پیغام و اطلاع رسانی و یا اعلام شرایط اضطراری و پخش موزیک و…است. امروزه این دستگاه ها از قابلیت های پیشرفته ای برخوردار هستند برای مثال امکان پخش پیام از طریق اپراتور بر روی هرتعداد بلندگوی تعریف شده بر روی سیستم می باشد. همچنین امکان برقراری ارتباط اپراتور با هر یک از اینتر کام ها و یا امکان برقراری هر یک از اینترکام ها با اپراتور وجود دارد.

طراحی سیستم پیجینگ

اکثر مجموعه ها مانند فروشگاه ها تمایل به طراحی سیستم پیجینک برای محیط کاری خود دارند. برای مثال یک فروشگاه با طراحی این سیستم  علاوه بر پخش موزیک برای ایجاد یک محیط شاد برای تبلیغات و یا راهنمایی مشتریان استفاده می کند، به طور کلی طرحی سیستم پیجینگ بهتر است توسط یک مجموعه مجرب انجام شود تا بهترین کارایی را داشته باشد.

اصول مهم در طراحی سیستم پیجینگ شامل موارد زیر است

  • انتخاب پخش کننده صدا که به صورت بلندگوی سقفی، دیواری و… هستند
  • نصب منبع آمپلی فایر برای انتقال صدا به بلندگو
  • تعیین میزان صدا بر حسب دسیبل که بین تا ۰تا۱۳۰ دسیبل است

سیستم پیجینگ تحت شبکه

امروزه اکثر شرکت ها و مراکز مختلف از این سیستم  تحت شبکه استفاده میک نند. در این سیستم ها انتقال صوت از طریق شبکه و به صورت دیجیتال انجام می شود و نیازی به نصب کابلهای مسی وجود ندارد. جایگزینی سیستم تحت شبکه بجای سیستم آنالوگ قدیمی باعث افزایش کاربرد و کیفیت صوت به مقدار قابل ملاحظه ای شده است. همچنین نصب و راه اندازی این سیستم بدون نیاز به کابل و سیم کشی بسیار آسانتر از سیستم های انالوگ قدیمی  است.

راه اندازی سیستم پیجینگ

راه اندازی سیستم پیجینک با نصب مجموعه ای از باند و بلندگوهای متصل به هم که از طریق یک آمپلی فایر مرکزی کنترل می شود  در یک مجموعه انجام می شود. این سیستم امروزه بیشتر به صورت تحت شبکه است. به طور کلی نصب و راه اندازی سیستم پیجینگ نیاز به یک تیم با تجربه و متخصص دارد تا کاری تمیز و بدون نقص انجام شود. مجموعه چشم سوم با بهره گیری از تیمی جوان و با تجربه در زمینه اراعه این خدمات میتواند انتخاب مناسبی باشد.

قیمت سیستم پیجینگ

تجهیزات مورد نیاز برای نصب سیستم پیجینگ توسط تولید کننده های مختلف ایرانی و خارجی عرضه می شود. به طور کلی قیمت سیستم پیجینگ با توجه به برند محصول انتخاب شده  و تعداد بلند گوهای نصب شده متفاوت خواهد بود. مراجعه به شرکت های معتبر در این زمینه می تواند در کاهش هزینه های شما موثر باشد. مجموعه چشم سوم که در این زمینه فعال هستند ، بهترین قیمت ها را در برند های مختلف در اختیار شما قرار خواهد داد.

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست