مشاوره طراحی اجرا و فروش شبکه کابلی و وایرلس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. معنویات
  4. chevron_right
  5. مشاوره طراحی اجرا و فروش شبکه کابلی و وایرلس

 

مجموعه ی چشم سوم یکی از معتبر ترین مجموعه ها برای مشاوره طراحی اجرا و فروش شبکه کابلی و وایرلس است که می تواند این شبکه را با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و نیازمندی مشتری طراحی و راه اندازی کند. در شبکه های کابلی از کابل مسی یا فیبر نوری استفاده می شود که به عنوان شی فیزیکی رابط بین نقاط ایفای نقش می کند.

از فیبر نوری برای برقراری ارتباط بین مسافت های طولانی و بیشتر از ۱۰۰ متر استفاده می کنیم که منابع آن ها نیز برای این انتقال می تواند دیود های لیزری باشد و یا از دیود های ساطع کننده نور استفاده می شود. البته کاربرد های شبکه کابلی و وایرلس فقط شامل شبکه ی اینترنت نمی شود بلکه می توان از طریق این شبکه دیتا را نیز انتقال داد. انتقال دیتا شامل تمام اطلاعاتی است که به صورت فایل موجود است مثل فایل های صوتی یا تصویری و هر چیزی که به صورت فایل موجود است.

یکی از پرکاربرد ترین استفاده ها از این شبکه کابلی استفاده در دوربین های مدار بسته است که از طریق این شبکه فایل های صوتی و تصویری را انتقال می دهند و اینکار با سرعت بسیاری انجام می شود و موجب اختلالی در روند پروژه های شما نخواهد شد. در ادامه برای شما از مزیت های شبکه کابلی و وایرلس خواهیم گفت.

مزیت های شبکه کابلی و وایرلس

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این شبکه برای کاربران می تواند زمان کمی که برای راه اندازی نیاز است باشد و البته برای طراحی و اجرای این شبکه نیازی به کابل کشی در ساختمان نخواهد بود و برای شما دردسر ساز نخواهد شد.

یکی دیگر از مزایای شبکه کابلی و وایرلس می تواند عدم وجود محدودیت هایی باشد که در شبکه های کابلی دیگر موجود است مثلا در این شبکه برای کاربرانی که می توانند به آن متصل شوند و از آن استفاده کنند هیچ محدودیتی وجود ندارد و همین مورد می تواند بسیاری از افراد را به سوی راه اندازی این شبکه تشویق کند. یکی دیگر از مزیت های این شبکه که توسط مجموعه ی چشم سوم به آدرس ارائه می شود هزینه ی پایین طراحی و اجرای این شبکه است پس اگر قصد راه اندازی این شبکه کابلی را دارید و می خواهید این کار را بدون صرف هزینه های هنگفت انجام دهید ما به شما مراجعه به مجموعه ی چشم سوم را پیشنهاد می کنیم.

 

تولیدمحتوا: کانون تیلیغاتی فرمو

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست