نصب دوربین مداربسته

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. نصب دوربین مداربسته

آیا میدانستید ۷۰ درصد حوادث در محل کار اگر به موقع توسط  نگهبان یا مدیران  دیده و ضبط می شد مشمول بیمه و خسارت کمتری میشد ؟آیا میدانید با کنترل کارگران و کارمندان با نصب دوربین مداربسته ۵۰ درصد بازدهی کارکنان افزایش میباد؟آیا میدانید فروش شرکت و کارخانه رابطه مستقیم ی با حفظ امنیت و نظارت در محل کار دارد ؟

در این گزارش سعی شده تمامی سوالات شما راجع به اطلاعات درباره دوربین مداربسته و چگونگی اجرای دوربین مداربسته و  هزینه نصب دوربین مداربسته و عوامل موثر برآن و چگونگی و هزینه راه اندازی دوربین مداربسته در مکان های مختلف و در نهایت معتبرترین شرکت نصب دوربین مداربسته توضیح خواهد داده شد .

 

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
کارشناس دوربین مداربسته
۰۲۱۴۵۲۱۵

 

نصب دوربین مداربسته کارخانه فقط در ۱۰ روز (دوربین مداربسته ضد انفجار ، دوربین مداربسته ضد آب ، ضد ضربه)

شما نیز در کارخانه و واحد صنعتی خود در معرض مواد اشتعال زا و گاز و ذرات بخار شیمیایی هستید و تمامی موارد امنیتی و حفاظتی را برای مرکز خود انجام دادید اما برای نظارت و بررسی مجبور به استخدام نیرو شده اید ؟ میدانید ۷۰ درصد حوادث در واحد صنعتی به علت نظارت ناکافی و دیر مطرح شدن است ؟ نصب دوربین مداربسته برای کارخانه ۵۰ درصد از حوادث را پیگیری میکند ؟

نمونه این اتفاقات در کارخانه صنایع شیمایی اتفاق افتاد تمامی موارد حفاظتی در کارخانه رعایت شده بود ولی متاسفانه در اثر یک اشتباه انسانی اتش سوزی رخ داد و هیچ ناظری در محل حضور نداشت . اگر در محل نصب دوربین مداربسته تحت شبکه انجام شده بود تمامی موارد ضبط و بلافاصله به مدیران و کارشناسان اطلاع داده میشد  و خسارت کمتری را متحمل میشدند .

ارتباط نماگستر با بیش از ۲۰ سال تجربه در نصب دوربین مداربسته واحد صنعتی در شهرک صنعتی بهترین دوربین برای کارخانه و دوربین مداربسته محوطه ای را

 

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
مهندس خسروی
۰۹۱۲۴۲۳۲۰۹۹

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته نصب دوربین مداربسته منزل

یکی از مشکلاتی در نصب دوربین مداربسته برای منزل و آپارتمان ها اعتماد به نصاب دوربین مداربسته منزل میباشد در یکی از آپارتمان ها که ۲۰ واحد مسکونی بود نصاب دوربین مداربسته دیوار چون از طرف شرکت خاصی نبود باعث شد دوربین های بی کیفیتی برای پارکینگ نصب شود و سرقت در انبارهای آپارتمان و پارکینگ صورت بگیرد .

شرکت چشم سوم نماینده دوربین مداربسته علاوه بر پشتیبانی ۲۴ ساعته نصب دوربین مداربسته منزل علاوه بر نصب  تمامی تجهیزات دوربین مداربسته را نیز تامین میکند . و برای تمامی مراحل راه اندازی دوربین مداربسته قراداد نگهداری سالانه تنظیم میکند که شامل بازدید های ماهانه و سالانه میباشد .

خدمات دوربین مداربسته در منازل شامل

 • نصب دوربین مداربسته روی گوشی
 • نصب دوربین مداربسته به تلویزیون
 • بازدید ماهانه
 • انتقال تصویر روی چندین موبایل

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
مهندس جمالی
۰۹۱۲۳۱۷۰۸۵۲

 

نصب دوربین مداربسته در واحد تجاری گام اول در مشتری مداری

یکی از مشکلاتی که  در واحد تجاری وجود دارد که مکان های تجاری که دارای اجناس گران قیمت مثل صرافی ها و طلا فروشی ها و عتیقه فروشی ها اهمیت امنیت و نظارت و حفاظت بر روی اجناس خود را میدانند اما آسانسورها و ورودی های های واحد تجاری فاقد سیستم حفاظتی میباشند . ۷۰ درصد سرقت ها در طلا فروشی ها و صرافی ها بدلیل نصب دوربین مداربسته طلافروشی در مکان نامناسبی و بدون کارشناسی میباشد .

ارتباط نماگستر با برند چشم سوم به شما تصمین میدهد در تمامی واحد تجاری فروش دوربین مداربسته و دزدگیر مغازه طلافروشی و دیگر واحدها را به صورت زیر انجام دهد

  • راه اندازی دوربین مداربسته تحت شبکه
  • اجرای دوربین های مداربسته بی سیم
  • اعزام تکنسین دوربین مداربسته برای عیب یابی و بازدید ماهانه
  • انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و کامپیوتر

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
مهندس سجادی
۰۹۱۲۸۹۹۱۰۴۱

فقط تا ساعت ۱۵ امروز از پشتیبانی دوربین های مداربسته در تهران و شهرستانها برخوردار شوید

ارتباط نماگستر با برند چشم سوم پایتخت مفتخر است خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته را در تمامی استانها انجام بدهد و به مشتریان جدید تا ساعت ۱۵ امروز هزینه پشتیبانی دوربین مداربسته را به صورت رایگان انجام دهد نماینده فروش و نصب انواع دوربین مداربسته با برند متفاوت در تمامی استان ها اقدام به نصب انواع دوربین های زیر میکند

 • پشتیبانی دوربین  داهوا
 • پشتیبانی دوربین هایک ویژن
 • پشتیبانی دوربین برایتون
 • پشتیبانی دوربین شیائومی

این شرکت مفتخر است در تمامی شهرستانها و مناطق مختلف تهران خدمات دوربین مداربسته را ارائه دهد .

نصب دوربین مداربسته

راه اندازی دوربین مداربسته در کمتر از ۳۰ روز
  • بازدید اولیه کارشناس

ارتباط نماگستر با برند چشم سوم پایتخت با توجه به لزوم حفظ امنیت و حفاظت در کارخانجات و سازمانها و ادرات و شهرک صنعتی مختلف و منازل علاوه بر فروش دوربین مداربسته اقدام به اجرای دوربین مداربسته در تمامی نقاط کشور کرده .

پس از تماس اولیه از طریق واتساپ و  یا ایمیل و یا تلفنی  کارشناسان چشم سوم به صورت رایگان مشاوره کامل برای خرید دوربین مداربسته و جانمایی دوربین مداربسته و عیب یابی دوربین مداربسته انجام میدهند اگر با مشاوره رایگان مشکل حل نشد  به صورت ریموت انتقال تصویر یا مشکل بر طرف میگردد و هزینه کمی دریافت میگردد و اما اگر درخواست نصب اولیه دوربین مداربسته و مشکلات دیگر و عیب یابی با ریموت یا مشاوره تلفنی حل نشد بازدید صورت میگیرد اگر بازدید برای براورد هزینه نصب هر دوربین مداربسته  باشد به صورت رایگان بازدید صورت میگرد در غیر اینصورت برای بر طرف کردن مشکلات ابتدا تلفنی براورد هزینه میگردد سپس کارشناس اعزام میگردد .

 • انتخاب تجهیزات حفاظتی

پس از بازدید و نقشه برداری مناسب برای جانمایی دوربین مداربسته گام بعدی تامین تجهیزات لازم میباشدچشم سوم تمامی تجهیزات حفاظتی اعم از دوربین مداربسته  و دزدگیر اماکن و چشمی و رک مخصوص دی وی ار و و دستگاه ضبط تصاویر که شامل دستگاه دی وی ار و دستگاه ان وی ار … را در اختیار مشتریان قرار میدهد قبل از دادن تجهیزات به مشتریان طی مشاوره رایگان چندین برند مختلف را به مشتری معرفی میکند و با توجه به نیاز مشتری و بودجه ی در نظر گرفته شده تجهیزات مناسب و با کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

جهت اطلاعات کاملتر راجع به خرید دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات مقالات دیگر ما را ملاحظه کنید یا با مراجعه به فروشگاه ارتباط نماگستر  خرید اینترنتی دوربین مداربسته خود را انجام دهید

مشاوره برای خرید دوربین مداربسته
مشاوره رایگان دوربین مداربسته
۰۲۱۴۵۲۱۵

اجرای دوربین مداربسته

سوالات متداول راجع به اطلاعات درباره دوربین مداربسته

چه نوع دوربینی در محیط بیرونی و فضای باز نصب می گردد؟

دوربین بولت bullet  که در محیط بیرونی بکار می رود و ضد آب می باشد .

در محیط های داخل مانند اتاق ها چه نوع دوربین های باید نصب گردد؟

دوربین دام سقفی در محیط داخلی بکار می رود .

چه پروتکل در دوربین مداربسته وجود دارد ؟

دوربین در ۵ نوع آنالوگ و دوربین AHD با کابل RG59 و دوربین IP  و Tvi و HDCVI

چه نوع کابل های برا دوربین مداربسته استفاده می شود ؟

کابل دوربین مداربسته در دو نوع هستند

۱) کابل شبکه برای دوربین های IP

۲-الف ) کابل تصویر AHD-HDCVI {RG59}

۲-ب)کابل تصویر و برق مختلط AHD-HDCVI

دوربین مداربسته هک می شود ؟

بله دوربین مداربسته هک می شود و دی وی ار هم که روی بستر اینترنت قرار می گیرید هک می شود .

چگونه دوربین مداربسته هک می شود ؟

به این صورت که IP سرچ می شود و بدلیل اینکه اکثرپورت ها یکی می باشند براحتی هک می شود .

چه اقداماتی برای جلوگیری از هک شدن دوربین مداربسته انجام دهیم ؟

ابتدا پسورد را تغیر می دهیم . بعد پورت اتصال برد دستگاه را عوض می کنیم سپس تیک اپدیت اتوماتیک را بر می داریم .

علت نویز دوربین مداربسته چیست ؟

علت های متعددی وجود دارد ۱) کابل تصویر نامناسب و نامرغوب۲)کابل تصویر از کنار برق فشار قوی عبور داده باشیم ۳)آداپتور ضعیف ۴ ) فیش BNCدرست نصب نشده باشد .

راه حل رفع نویز دوربین مداربسته  یا عدم برخورد با ان ؟

کابل تصویر با کیفیت و تمام مس استفاده کنید ترجیحا کابل تصویر را بین کابل برق عبور ندهیم آداپتور را اورجینال استفاده کنیم و فیش BNC را درست نصب کنیم .

نصاب دوربین مداربسته

بسیاری از افراد برای یافتن تکنسین سیستم نظارت تصویری به نصاب دوربین مداربسته دیوار مراجعه میکنند که این اقدام باعث سرقت و عدم پشتیبانی میشود .نصاب دوربین مداربسته چشم سوم یکی  از کارشناس دوربین مداربسته چشم سوم است که بعد از مشاوره تلفنی و بازدید اولیه به محل اعزام می گردد. کارشناس و نصاب دوربین مداربسته از اتحادیه و دیگر مراکز فنی دارای مدرک معتبر میباشد .

بسیاری افراد برای یافتن به طور مثال شماره نصاب دوربین مداربسته همدان در گوگل سرچ میکنند اما این روش خطرات زیادی دارد و شخص مورد نظر ممکن است دارای مدارک معتبری نباشد . ما این مژده را به شما میدهیم که در تمامی استانها و مناطق مختلف تهران کارشناس را اعزام کنیم .

نمونه ای از اخرین اقدامات نصابان سیستم نظارت تصویری میتوان به

 • نصب دوربین در کرمان
 • نصب دوربین مداربسته تبریز
 • نصب دوربین مداربسته رشت

جهت اعزام کارشناس و نصب دزدگیر و دوربین مداربسته به تمامی استانها که در زیر نمونه ی از انها را اورده ایم بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

مشاور خرید دوربین مداربسته

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست