نصب دوربین مدار بسته در استان تهران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دوربین مدار بسته
  4. chevron_right
  5. نصب دوربین مدار بسته در استان تهران

دوربین مدار بسته در استان تهران

دوربین مدار بسته

 

در گذشته افراد جامعه و به خصوص طبقه  متوسط هیچ ترس و ابایی از آن نداشتند که خانه ی خود را به مدت چند هفته و یا حتی چند ماه ترک کنند.
زیرا در آن زمان میزان امنیت اجتماعی بسیار بالا بود و معمولا به علت آن که افراد با همسایه های خود ارتباط بسیار نزدیکی داشتند.
از تمام اتفاقاتی که در غیبت آن ها رخ می داد جز به جز و با جزئیات کامل باخبر می شدند.
اما امروزه با پیشرفت جوامع و بزرگ شدن شهرها بسیاری از رفتارهای انسان ها تغییر یافته و فرهنگ مردم شکل دیگری به خود گرفته است.

با افزایش مهاجرت و همچنین تفاوت های درآمدی فاحش میان افراد یک جامعه، شاهد افزایش دزدی و اتفاقات ناگوار بسیاری در جامعه بوده ایم.
چشم سوم  پایتخت شرکت نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته است که به کمک شهروندان آمده تا آن ها، خانه هایشان، ادارات و شرکت ها و حتی مغازه هایشان را در برابر سرقت ها و اتفاقات مترقبه و غیر مترقبه بیمه سازد و حافظ آنان باشد.

             نصب دوربین مدار بسته در استان تهران                  

انواع دوربین های مدار بسته کاربردی

می توان گفت تقریبا بیش از ۹۰ درصد دوربین های نصبی در اماکن امروزی را دوربین های مدار بسته تشکیل می دهند. این دوربین ها با توجه به وسعت فضایی که پوشش می دهند، میزان اطلاعات لازمی که بایستی رصد کنند و همچنین ابعاد و اندازه های خودشان انواع مختلفی دارند.

دوربین مدار بسته بی سیم، دوربین مدار بسته ی تحت شبکه، دوربین مدار بسته ی مخفی انگشتی، دوربین مدار بسته مخفی پریز برقی، دوربین مدار بسته ی آنالوگ، دوربین مدار بسته ی سقفی، دوربین های مدار بسته ی اتمی، دوربین مدار بسته امنیتی، دوربین مدار بسته ی خوشیدی، دوربین مدار بسته ی چرخان، دوربین مدار بسته با زاویه دید ۳۶۰ درجه و….تنها مدل های مشهور و کاربردی هستند که افراد از آن ها استفاده می کنند.

 

 نصب دوربین های مدار بسته

نصب و اجرای دوربین های مدار بسته نیاز به تخصص و دانش دارد تا کارایی حداکثری دوربین ها قابل اجرا شود.
اگر شما فردی هستید که در این زمینه تجربه و مهارت کامل را برای نصب دوربین دارید، به راحتی می توانید اقدام به نصب دوربین های مدار بسته ی خود نمایید
اما اگر فاقد چنین مهارت و دانشی می باشید، کمک گرفتن از یک مختصص بسیار راحت تر است.

پس در قدم نخست اقدام به تهیه ی بهترین دوربین های مدار بسته مطابق با نیاز و بودجه ی خود و لوازم جانبی مورد نیاز همچون سیم ها، وسایلی به منظور کندن جای دوربین، پایه ها، دستگاه DVR، کابل دوربین های مدار بسته (کواکسیکال یا کابل شبکه)، فیش BNC یا سوکت شبکه و در پایان منبع تغذیه یا منبع تامین کننده ی انرژی و….نمایید.
تمامی موارد نام برده شده در نصب دوربین ها مورد نیاز هستند و بایستی تمامی آن ها را داشته باشید
اما تهیه ی تک تک این موارد کاری بسیار وقت گیر و در برخی موارد باعث صرف هزینه های بسیار بیشتر می شود.

بسیاری از شرکت ها در این زمینه اقدام به تهیه ی پکیج های مخصوص که شامل تمامی این لوازمات و دستگاه ها می باشد، کرده اند.
با تهیه ی این بسته های آماده به راحتی نیازهایتان برآورده شده و دیگر نیازی به گشتن تک تک مغازه ها به دنبال یک سوکت شبکه ندارید.

مجموعه ی چشم سوم پایتخت ارائه دهنده ی کلیه خدمات نصب دوربین مداربسته در استان تهران می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما، در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست