نصب دوربین مدار بسته در شمال استان تهران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دوربین مدار بسته
  4. chevron_right
  5. نصب دوربین مدار بسته در شمال استان تهران

دوربین مدار بسته شمال تهران

دوربین مدار بسته هاتیک

تکنولوژی و فناوری به تدریج به بخش جدایی ناپذیر زندگی انسان امروزی تبدیل شده اند.
همین موضوع نیز باعث شده تا  امروزه دوربین مدار بسته به یکی از ملزومات اساسی و به نوعی جدایی ناپذیر کسب و کارها، فروشگاه ها و حتی خانه ها تبدیل شده باشد.

 

مزایای نصب دوربین های مدار بسته

 

دوربین های مدار بسته به منظور پیشگیری از دزدی ها، شناسایی افراد مشکوک، برسی اتفاقات روی داده مورد استفاده قرار می گیرند.
حتی در بسیاری از شرکت ها، کارخانه ها و اداره جات از دوربین ها به منظور کنترل پرسنل، کارمندان و کارگران در جهت جلوگیری از سرپیچی و کم کاری استفاده از دوربین ها بسیار متداول شده است.

استان تهران پایتخت کشور  به حساب می آید و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از ادارات، کارخانه ها و سازمان های مهم و اصلی در این شهر واقع شوند.
همانگونه که پیدا می باشد، با افزایش جمعیت کارکنان در بخش های مختلف، میزان کنترل بر روی عملکرد و حتی رفتار کارمندان نیز بایستی افزایش یابد، تا میزان بهره وری و کارایی سازمان ها به بیشترین حد ممکن برسد.

شرکت نصب دوربین های مدار بسته ی چشم سوم پایتخت

شرکت چشم سوم پایتخت که فعالیت خود را در زمینه ی نصب دوربین های مدار بسته آغاز کرده است، در صدد فراهم آوردن اطلاعاتی مفید برای شما همراهان گرامی می باشد، پس با ما همراه باشید.

پس از تهیه ی لوازم مورد نیاز برای نصب دوربین های مخفی که می تواند توسط شما و یا نصاب حرفه ای و متخصص صورت گیرد.
دومین اقدام، تعیین محل های نصب دوربین ها می باشد. هدف اولیه و نهایی نصب دوربین های مدار سته نظارت بر تمامی اماکن و نقطه به نقطه ی مکان مورد نظر است، اما براز این کار تعداد بسیار زیادی دوربین با هزینه ای بسیار گزاف مورد نیاز است. پس هوشمندانه تر آن است که محل های نصب دوربین ها را به گونه ای تنظیم کنیم که ورودی ها و خروجی ها، پنجره های رو به کوچه یا خیابان، برخی فضاها همچون آشپزخانه، ایوان و تراس و هم چنین راه پله ها و در موارد استثنا نیز آسانسور ها در زاویه ی دید دوربین قرار داشته باشند.

نصب دوربین مدار بسته شمال تهران

ایندور و اوت دور indoor & outdoor

دوربین مدار بسته در یک دسته بندی به نام دوربین های داخلی و دوربین های خارجی قرار می گیرند.
به دوربین هایی که در فضاهای داخلی نصب می شوند، دوربین های ایندور و به دوربین هایی که در خارج از خانه یا محل کار قرار می گیرند، اوت دور گفته می شود.

کنترل اتاق های مهم و حساس همچون اتاق کار یا اتاق کودک

دوربین مدار بسته اتاق کودک

 

با افزایش مشغله های امروزی، والدین فرصت کافی برای مراقب بیست و چهار ساعته از فرزندان خود ندارند، پس می توان برای کنترل شرایط روحی و جسمی فرزندتان در زمان هایی که نیاز چندانی به شما ندارد، همچون زمانی که خواب است از دوربین مدار بسته در اتاق کودک استفاده کرد.
برای کنترل اتاق کودک نیاز به سه دوربین در زوایای مختلف اتاق است. با وجود این سه دوربین دیگر هیچ نقطه ی کوری برای شما باقی نمی ماند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست