نصب فیش bnc برای دوربین مدار بسته

هزینه نصب فیش bnc برای دوربین مدار بسته

نصب فیش bnc برای دوربین مدار بسته

توجه داشته باشید که فیش ‌های bnc برای انواع دوربین های مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد.
لذا همانطور که می دانید در سیستم های دوربین های مداربسته و اچ دی آنالوگ از کابل های به نام کابل کواکسیال استفاده می‌ شود.
این نوع از کابل ها به وسیله فیش به دستگاه های دوربین مدار بسته وصل می شود.
حال ما در این مطلب قصد داریم آموزش نصب فیش bnc برای دوربین مداربسته را مورد بررسی قرار داده و نکات منحصر به فرد آن را عنوان نماییم.
چنانچه کار شما مرتبط با این موضوع می باشد و یا قصد آگاهی از آموزش نصب فیش bnc برای دوربین مدار بسته را دارید ما را تا پایان همراهی نمایید.

انواع فیش bnc برای دوربین مدار بسته

همانطور که گفته شد فیش‌ های  bncدارای نمونه های مختلفی می باشند. یکی از آن ها فیش پیچی می باشد که این نوع از فیش ساده ترین نوع اتصال را دارد. لذا برای اتصال این فیش به کابل از طریق سفت کردن می ‌توان آن را بست و آن را به راحتی می ‌توان به سیم اتصال داد.

نوع پرسی که از نامش مشخص است با پرس کردن اتصال را برقرار می کند و نوع لحیمی از طریق لحیم کردن کابل و فیش می ‌توان اتصال برقرار شود. این نوع از نمونه های مختلف فیش دارای کاربردهای خاص خود می باشند. توجه داشته باشید که آموزش نصب فیش برای دوربین مدار بسته همواره نیاز بسیاری از افراد را تامین می ‌کند و افراد می ‌توانند نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند.

آموزش نصب فیش bnc برای دوربین مدار بسته

افراد برای بستن نمونه پیچی ۲ قسمت فیش را از هم باز کرده و قسمت انتهایی که فنردار می‌ باشد را از کابل رد می ‌کند. توجه داشته باشید که در این قسمت پیچی که در مرکز هسته اصلی فیش قرار گرفته است را شل کرده و کابل را درون آن قرار داده و بقیه کابل را به گیره فیش وصل می کنیم.
سپس با بستن قسمت انتهای فیش آن را به دوربین نصب می کنیم.

در نمونه پرسی که از استحکام بالایی برخوردار می باشدف اتصال را با استفاده از ابزار پرس انجام می دهیم.
این نوع از فیش دارای سه قسمت اصلی بوده که از آن ها می ‌توان به بدنه، حلقه و مغزی اشاره کرد. برای بستن آن در ابتدا هسته اصلی را به مغز وصل کرده و با استفاده از دستگاه پرس آن را پرس می کنیم.

در نمونه لحیمی مغز اصلی کابل را به قسمت میانی فیش اتصال داده و با استفاده از دستگاه های لحیم آن را لحیم کاری می کنیم و سپس قسمت باقیمانده از کابل را به قسمت گیره فیش می زنیم.
توجه داشته باشید که در تمامی آن ها این فیش ها قسمت‌ های انتهایی دارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست