هوشمندسازی منازل و اماکن

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. هوشمندسازی منازل و اماکن

 

دقیقا هر وقت از خانه به قصد گردش بیرون می رفتیم ،مادم تازه یادش می آمد که شیرگاز را نبسته،یا فلان لامپ را خاموش نکرده است،یا به گلخانه اصلا نرسیده است و این یعنی نوبت دوم انتظار کسل کننده برای شروع سفر. و از طرفی اگر در سفر متوجه میشد که دیگر واویلا بود.

این بیان خاطره وار در واقع بهانه ای بود برای معرفی یک فرایند بی نظیر،تحت عنوان هوشمندسازی منزل،این فرایند در واقع اتصال تمامی بخش ها و فعل های خانه در بعد انجام و چکینگ به یک سیستم هوشمند.

این فرایند دارای مزیت های بیشماری است که به اختصار در این بخش به برخی از آن ها میپردازیم.

هوشمندسازی و انجام یک سفر راحت

شما با هوشمند سازی منزل در واقع پیش از سفر به چکینگ کامل موارد خانه دسترسی دارید و دیگر چیزی از قلم نخواهد افتاد،و با توجه به هوشمند بودن سیستم شما میتوانید از دور بر موارد مختلف خانه کنترل داشته باشید و حتی اجازه ی ورود موقت یک فرد را برای رسیدگی به خانه به سیستم بدهید.

هوشمند سازی و بهینه سازی مصرف

سیستم هوشمند خانه بهتر از خود شما میداند که چه زمانی به لامپ و تلوزیون روشن نیاز دارید و چه زمانی بیهوده روشن است و دیگر نگران فراموش کردن این موارد نمیخواهد باشید و با سیستم هوشمند منزل در نیرو صرفه جویی بسیاری مینمایید.

هوشمند سازی و ایجاد امنیت

یکی از موراد مزیت هوشمندسازی قفل های هوشمند است که بسیار امنیت خانه را بالا میبرد و این دغدغه ی اساسی را در ذهن صاحب خانه تا سطح قابل توجهی رفع میکند.

هوشمندسازی و امکان نظارت

نکته و مزیت دیگر امکان نظارت بر خانه از هرجایی است که میتواند در موارد مختلف باعث ذهن راحت و آرام صاحل خانه شود و خیالش را راحت نماید.

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست