فقط در ۱۰ روز با نصب دوربین مداربسته واحد صنعتی خود فروش فوق العاده و نظارت و حفاظت کافی را تجربه کنید !

 

شما نیز صاحب کارخانه و واحد صنعتی هستید که دچار افت فروش و خسارات های فراوان در سال گذشته شده اید ؟احساس میکنید نظارت و حفاظت کافی در واحد صنعتی شما کم میباشد ؟ کارخانه شما هم هنوز اقدام به نصب دوربین مداربسته در واحد صنعتی خود نکرده ؟میدانید حریق ، حوادث جانی ، مالی و سرقت  با نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی ۵۰ درصد پیشگیری میشود؟

در این گزارش سعی کردیم اهمیت نصب دوربین مداربسته در کارخانه و مشکلات آن و معیارهای انتخاب دوربین مداربسته کارخانه و برند دوربین مداربسته کارخانجات را بررسی کنیم .

 

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
کارشناس دوربین مداربسته
۰۲۱۴۵۲۱۵

 

ما به چندین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم که نصب دوربین مداربسته کارخانه خود  را در  در اولویت کارهایتان قرار دهید .

 • رقبای شما قبل از هر اقدامی برای حفاظت و نظارت پرسنل و ماشین آلات نصب دوربین مداربسته کارخانه ی خود را انجام داده اند.
 • اتفاق و خطر هیچگاه خبر نمیکند ممکن است بخاطر هزینه ی کم نصب و پشتیبانی و نگهداری میلیاردها تومان خسارت ببنید .
 • اگر از سیستم نظارت تصویری قدیمی استفاده میکنید هیچ میدانید در صورت استفاده نکردن از دوربین مداربسته متناسب با دمای محیط ممکنه است بدون اینکه متوجه شوید دوربین خراب شود .
 • محیط پر رفت و آمد یکی از مکان پرخطر محسوب میشوند آیا میدانید اگر واحد صنعتی خود در محیط پر رفت آمد مجهز به سیستم نظارت تصویری و حفاظت ی نکنید ممکن است در اثر سهل انگاری کارگر یا کارمندی دچار صدمه شود و شما متوجه نشده باشید و مدرکی برای ارائه نداشته باشید.

با توجه به خطرات متعدد در محیط صنعتی بهترین دوربین مداربسته برای کارخانه چه نوعی باشد ؟

مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته در کارخانه و همچنین زاویه دید دوربین مداربسته صنعتی برای کارخانه از عواملی هستند که در انتخاب دوربین مداربسته تاثیر دارند . دوربین مداربسته برای کارخانه  در جلوی درب  اصلی و پارکینگ ترجیحا دوربین مداربسته پلاک خوان بوده به دلیل اینکه اقلامی اگر از کارخانه خارج یا وارد میشود بتوانند راحت پلاک ماشین را رصد کنند.

کارخانه های با متراژ بالا که نیاز به کابلکشی فراوانی دارند حتما باید دوربین مداربسته آی پی نصب شود . کابلکشی دوربین مداربسته در کارخانه به چه صورت میباشد ؟

به این صورت است که که در هر ۹۰ متر یا ۱۰۰متر طول یا ۵۰۰ متری با فیبر کابلکشی شود سپس رک شبکه قرار داده شود . این نوع کابل کشی دوربین مداربسته محوطه ای  به دلیل اینکه با یک کابل فیبر کل دوربین ها نصب و توی رک پخش میشود بسیار صرفه اقتصادی دارد .

نصب دوربین مداربسته واحد صنعتی

چرا در نصب دوربین مداربسته واحد صنعتی معمولا از دوربین مداربسته آی پی استفاده میکنند؟

 • یکی از بهترین دوربین مداربسته برای کارخانه دوربین مداربسته تحت شبکه میباشد چون دوربین آی پی قابلیت فشرده سازی هارد را نسبت به دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته توربو بیشتر دارند در محیط صنعتی بیشتر کاربرد دارند .
 • در کارخانه ها و محیط صنعتی که از برق فشار قوی استفاده میکنند دوربین انالوگ که با کابل کواکسیکال نصب میشوند نویز زیادی روی سیم ایجاد میشود و باعث میشود تصویر رده زیادی داشته باشد . ولی دوربین تحت شبکه مشکلات نویز تصویر دوربین مداربسته را ندارند
 • به دلیل اینکه در کارخانه اقلام و ماشین الات  گران قیمت بکار برده شده بهتر است از دوربین مداربسته با کیفیت که اگر اتفاقی افتاد به راحتی بتوانند زوم کنند و قابلیت زوم و کیفیت تصویر بهتری داشته باشند .

 

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
کارشناس دوربین مداربسته
۰۲۱۴۵۲۱۵

برند دوربین مداربسته کارخانجات در محیط صنعتی و  انبارها معمولا چه نوع دوربین مداربسته هستند ؟
 • دوربین مداربسته مایلسایت
 • دوربین مداربسته پاناسونیک
 • دوربین مداربسته سامسونگ
 • دوربین مداربسته داهوا
 • دوربین مداربسته هایک ویژن
پشتیبانی و نگهداری یک ساله دوربین مداربسته توسط کارشناسان ارتباط نماگستر

ارتباط نماگستر علاوه بر نصب دوربین مداربسته شرکت ها اقدام به نصب دوربین مداربسته کارخانه ما به چندین دلیل به شما پیشنهاد میکنیمم که پشتیبانی و نگهداری دوربین مداربسته خود را به شرکت ارتباط نماگستر بسپارید .

 1. ۲۰ سال تجربه و گواهی حسن انجام کار از کارخانه ها و شرکت های مطرح در زیر نمونه ای از گواهی حسن انجام کار چند کارخانه مطرح اورده شده .

۲٫ نصب دوربین مداربسته واحد صنعتی بدین صورت میباشد که پس از تماس اولیه و مشاوره رایگان با کارشناس ارتباط نماگستر و براورد هزینه بازدید اولیه صورت میگیرد سپس در کمتر از ۱۰ روز با توجه به نقشه و جانمایی دوربین ها و انتخاب دوربین ها نصب دوربین مداربسته و تجهیزات صورت میگیرد .

ضمنا تمامی تجهیزات لازم شامل دوربین مداربسته و رک دیواری و رک ایستاده و دستگاه ضبط تصاویر شامل دستگاه دی وی ار یا دستگاه ان وی ار و هارد دوربین مداربسته و کابل فیبر نوری و یا کابل کوکسیکال خود شرکت تامین میکند . در صورت عقد قرارداد نگهداری دوربین مداربسته اقدامات زیر در کارخانه یا واحد صنعتی صورت میگیرد .

 • خرید دوربین مداربسته نصب اولیه دوربین
 • بازدید ماهیانه و عیب یابی دوربین مداربسته
 • بروزرسانی دوربین مداربسته
 • ارائه گزارش بازدید و فرم ارزیابی کارشناس

 

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
کارشناس دوربین مداربسته
۰۲۱۴۵۲۱۵

نصاب دوربین مداربسته کارخانه

کارشناس و نصاب دوربین مداربسته کارخانه و واحد صنعتی با داشتن گواهینامه معتبر به محل اعزام میگردند که کارشناسان ارتباط نماگستر نسبت به کارشناسان دیگر این مزیت را دارند که پس از هر بازدید گزارش کار ارائه میگردد. ارتباط نماگستر با داشتن پروانه کسب و پروانه خدمات فنی مهندسی  های که در زیر اورده شده به مشتریان عزیز اطمینان میدهد که از مجرب ترین و با تجربه ترین کارشناسان مربوطه میباشند .

مشاوره رایگان با کارشناسان دوربین مداربسته
کارشناس دوربین مداربسته
۰۲۱۴۵۲۱۵

نصب دوربین مداربسته درشهرک صنعتی شامل چه مکان های میباشد ؟

نصب دوربین مداربسته در شهرک صنعتی شامل تمامی استانها و شهرستانها و مناطق صنعتی و انبارها میباشد .

نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی خاوران         نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی کاسپین         نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی اشتهارد         نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی خوارزمی نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی کاوه نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی البرز نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی عباس آباد نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی شمس آباد
آموزش ویدئوی خرید و نصب دوربین مداربسته

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست